0 539 912 82 84

Kızılay Danışmanlık

Kredi Kartı Taksitlendirme

Firmamız Oluşan Ekonomik Sıkıntıdan Dolayı Kredi Kartlarının borcunu Ödeyemeyen veya ödemelerini rahatlatmak isteyen müşterilerimize kurumsal ve yasal olarak kredi kartı taksit imkanı sağlamaktadır. Genellikle bankaların faiz oranları hesaplarınıza uymamaktadır. Bankalar asgari tutarı yatırdığınız takdirde % 50 ye varan faiz uygulamaktadır.Firmamız bu koşulları ortadan kaldırarak ekonomik olarakta sizi rahatlatmaktadır. Fns Danışmanlık Yıllardır firma ve kişilere kartlarından kurtulma ve borçlarını erteleme imkanı sağlamaktadır. Sizde Borçlarınızdan Kurtulmak İçin Uzman, Ekonomiden Anlayan Personelimiz ile Görüşerek Fikir Sahibi Olabilirsiniz.

Kredi Kartı Taksitlendirme İçin Online Başvuru

Kredi Kartı Borcunuzu Taksitlendirmek için web sayfamız üzerinden online başvuru yaparak bilgi alabilirsiniz. Uzman personelimiz size 24 saat içinde dönüş sağlayıp gerekli bilgileri tüm ayrıntıları ile size anlatacaktır.

Kredi Kartı Taksitlendirme Nelere Dikkat Edilmelidir.

Kredi kartı kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Bankalar bu anlamda hem son kullanıcıları hem de işletmeleri teşvik ederek sürekli olarak kredi kartı pazarlamaktadır ve bu nedenle insanlar kartlarını taksitlendirme yoluna başvurmaktadır. Ürün veya hizmet satışı yapanlar içinde kredi kartı ile satış yapmak daha avantajlı olmaktadır. Bankaya belli bir miktar komisyon ödemesi yapsalar dahi müşterilerin riskini bu komisyon karşılığında bankaya yıkarak rahat satış yapmaktadırlar. Aynı zamanda kredi kartı komisyonlarını maliyetlere yansıtarak satmış oldukların ürünleri taksitle satarak müşterilere kolay alım imkanı sağlamaktadırlar. Kredi kartının bu tarz bir çok yararı olduğu gibi zamanında dönem borcu ödenmediğinde de bir çok yaptırımı olduğu unutulmamalıdır. Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi , kolay bir işlem olup bankalara göre bir ton prosedür ile uğraşmamış olursunuz ve kısa sürede işiniz halledersiniz. Siz bir kahve içene kadar kredi kartınız 9 eşit takside bölünmüş olur. Hesapladığınız bu şekilde bankaya göre çok daha avantajlı bir şekilde kredi kartı borcunuzdan kurtularak aynı zamanda bankalar arası kredi notunuzu da olumsuz bir şekilde etkilememiş olursunuz. Kredi kartı taksitlendirme işlemi yaptırmak için çok fazla oyalanmayın çünkü kredi kartı taksitlendirmesi yapılabilmesi için , kredi kartınızın yasal yaptırıma alınmamış ve kapanmamış olması gerekmektedir. Bu durumda kredi kartınıza ödeme yapılamadığı için kredi kartınızın borcu kapanamaz ve haliyle taksit işlemi yapılamaz. Bu durumda tek şansınız bankanın avukatları ile anlaşma yolunda gitmenizdir. Kredi kartında ödeyemediğiniz her gün ekstra faiz ödemek zorunda kalırsınız. Sizde en iyisi bankanın olumsuz yaptırımları ile karşılaşmamak için zamanında kredi kartı taksitlendirmesi yaparak borçlarınızızdan kurtulun Kızılay Danışmanlık.